PRINDISTUUDIO VEEBILAHENDUS

Avaleht/PRINDISTUUDIO VEEBILAHENDUS

Prindistuudio veebilahendus on kaasaegne, kiire ja mugav vahend oma fotodega mälestusesemete ja kingituste kujundamiseks. Meil saab ise kujundada imelisi fotoraamatuid, kalendreid, postreid, postkaarte, lõuendeid jne. Tehtud töid saab jagada sotsiaalmeedia vahendusel oma pere ja sõpradega.

Kuidas veebilahendusega kujundusi luua?Prindistuudio veebilahendus

 • Lisa fotod

Fotosid saab laadida igalt poolt vaid ühe nupuvajutusega. Lisa fotod oma arvutist või otse keskkondadest nagu Facebook, Instagram, Flickr, Picasa, Photobucket või SmugMug. Kogu kõik oma parimad fotod lihtsasti kokku meie pakutavatesse näidiskujundustesse.

 • Laadi oma fotod üles

Fotod saab üles laadida oma arvutist või otse sotsiaalmeedia (Facebook, Instagram jt) kontodelt. Fotod saab tootesse lisada automaatselt.

 • Vali sobiv teema

Professionaalsema tulemuse jaoks saad kasutada meie loodud teemasid ning neid vastavalt oma soovidele kohandada.

Kui meie teemasid kasutada ei soovi, saab iga toote kujundada ka päris algusest peale ise. Kasutage selleks meie loodud pildipaigutusi või looge neid ise.

 • Personaliseeri oma projekti

Lisa endale meeldivaid taustu, lõikepilte, raame ja maske, et luua täiuslik ja ainulaadne kujundus.

Lisa teksti kuhu iganes soovid – näiteks anna oma fotoraamatule pealkiri või kirjuta fotode alla pühendusi. Saad valida hulga kirjastiilide, värvide ja suuruste vahel ning isegi tekstile varjusid lisada.

Anname sulle võimaluse luua ainulaadseid kujundusi – ise otsustad, kuidas sinu fotod, tekstid ja lõikepildid igal lehel paiknevad. Muuda fotode suurust, keera, lõika ja suumi neid või kasuta lehe taustana. Võid sättida eraldi iga foto värve, lisada neile maske ja raame.

Pakume mitmeid kalendreid, mille personaliseerimiseks saab neisse lisada oma tähtpäevi ja sündmusi. Tähtpäeva või sündmuse lisamiseks vali „Sündmused“ ja vajuta „Lisa sündmus“ nuppu. Selle peale avaneb kastike, kust saate valida kuupäeva ja kirjutada teksti, mida sinna juurde soovite. Pange tähele, et saate ka pühi ise kalendrisse valida, märkides need linnukesega. Ka iseloodud sündmusele tuleb linnuke ette panna, et see kalendrisse ilmuks.

Kui midagi kohe ei õnnestu, kasuta „Tühista“ nuppu, et kustutada viimati tehtud samm. Vajuta „Taasta“ nuppu, et võtta viimane samm tagasi.

 • Salvestamine

Tehtav kujundus salvestub automaatselt iga 5 minuti tagant, kuid seda võib teha ka manuaalselt. Salvestatud projekti juurde saad igal ajal tagasi tulla ja jätkata sealt, kus pooleli jäid.

 • Jaga oma kujundusi

Ära lase suurel tööl ainult enda teada jääda – jaga ühiseid mälestusi pere ja sõpradega postitades kujunduse oma Facebooki lehe seinale või saates seda meilitsi soovitud isikutele. Kui lubad, saavad ka teised sinu kujundatud toodet soovi korral endale tellida.

 • Ostmine

Kogu erinevad tehtud kujundused ostukorvi kokku ning telli need korraga, et säästa saatekulu.

 • Tasumine

Tellimuse eest saab tasuda kohe panga kaudu või lasta arve meilile saata ning tasuda hiljem. Tellimus läheb töösse, kui arve on tasutud!

 • Saatmine

Oma tellimusele saab ise järele tulla Prindistuudio esindustesse Tallinnas.

Transpordiks kasutame Omniva ja SmartPOSTi teenuseid. Lisaks saab Tallinna piires tellida Prindistuudio kulleriga saadetise otse koju kätte.

Klienditugi:

 • E-R 9.00-17.00, telefonil +372 600 6980
 • 24h kasutajatugi: info@prindistuudio.ee

Prindistuudio veebilahendus