MIDA KINKIDA JÕUULUDEKS?

Avaleht/MIDA KINKIDA JÕUULUDEKS?

MIDA KINKIDA JÕULUDEKS – PRINDISTUUDIO KINGIIDEED JÕULUDEKS

Aasta suurimad pühad ei tohiks tekitada stressi, kuna kingiideed jõuludeks puuduvad.

Aga mida kinkida jõuludeks?

Prindistuudio tuleb appi ainulaadsete postkaartide, kalendrite, fotoraamatute ning suurte seinafotodega, mis valmivad Sinu oma käe all hoole ja armastusega.

mida kinkida jõuludeks

Nr 1 kingiidee jõuludeks – fotokalender

Fotokalendrid on väga populaarsed jõulukingitused. Kogu kokku eelmise aasta parimad ülestähendused või kingisaajat rõõmustavad fotod ning kujunda ainulaadne seina- või lauakalender. Lisaks saab kalendreid personaliseerida oma tähtpäevadega, sunnipäevalaste fotodega jne.

Nr 2 kingiidee jõuludeks – fotoraamat

Hoolega välja mõeldud temaatikas fotoraamat garanteerib südantsoojendava emotsiooni kingi kättesaamisel. Vanavanematele kingitakse raamatuid lapselaste tegemistest, kallimale ühistest mälestustest, sõpradele koosveedetud hetkedest, kassisõbrale tema lemmikust jne jne. Ideedel pole piire!

Nr 3 kingiidee jõuludeks – üllata postkaardiga

Kuna postkaartide saamine ei ole enam igapäevane ega tavaline, rõõmustavad lähedased erilise jõulutervituse üle kindasti!

Nr 4 kingiidee jõuludeks – suured fotod

Kodu kaunistavad kingitused on alati oodatud. Prindistuudio tootevalikus on fotolõuendid, fotokapad ja lihtsad postrid, mille abil saavad seinale perepildid, portreed, mälestustest tulvil reisifotod jne.

Klienditugi:

  • E-R 9.00-17.00 telefonil +372 600 6980
  • E-post: info@prindistuudio.ee

Tellimine_1000x120