Korduma kippuvad küsimused

Avaleht/Korduma kippuvad küsimused

Korduma kippuvad küsimused & vastused:

Tellimused täidame olenevalt töömahust maksimaalselt 5 tööpäeva jooksul. Sellele lisandub saatmise aeg vastavalt valitud transpordiviisile. Kiirete tellimuste korral tuleks alati ühendust võtta meie klienditoega (tel 600 6980 või info@prindistuudio.ee) ning tähtaeg kokku leppida.

Projekte säilitame pool aastat. Aeg pikeneb iga kord, kui oma projekti avate ja selles muudatusi teete.

Jah. Selleks loo endale konto ja salvesta iga kord enne väljalogimist oma projekt. Kujundamist saad jätkata ükskõik millisest arvutist enda kontole uuesti sisse logides.

Sooduskoodi saab sisestada ostukorvis lahtrisse „Sooduskood“.

* Oma tähtpäevi saab lisada Basic ja Regular kalendritesse, Perekalendritesse ning A5 Lauakalendrisse ja 21×10 lauakalendrisse.

Selleks vajutage kujundusvaates nuppu “LISA UUS SÜNDMUS”, sisestage oma tähtpäev, märkige see linnukesega ja ongi korras!

* Kuupäevade juurde saab fotosid lisada Basic ja Regular kalendritesse, A5 ja 21×10 lauakalendritesse!

Selleks lohistage soovitud foto kuupäeva peale. Kui soovite fotot kohendada, tehke kuupäeva peal topeltklikk ning saate fotot liigutada, sisse “zoomida” ja seda keerata.

Kasuta luubi sümbolit tööriistaribal – “Suurenda vaadet”. Nihuta indikaatorit luubimärkide vahel ning halli alaga saad valida osa leheküljest, mida soovid lähemalt näha.

Klikkige fotol. Foto üles ilmuvad roosad nooled, mille peal hiirega navigeerides saab fotot 360˚ pöörata.

Foto suurust saab muuta seda nurgast suuremaks/väiksemaks lohistades.

Fotole saab sisse zoomida selle peal klikkides ja alla ilmuval tööriistaribal luubi märki kasutades.

Kliki fotol ning vali alla ilmuval tööriistaribal „saada taustale“.

Kollased hüüumärgid annavad teada, et foto pole kõige parema kvaliteedi või suurusega. Sellest hoolimata on kollase hüüumärgiga fotod trükikõlbulikud. Parima kvaliteedi saavutamiseks võib foto väiksemaks teha või asendada, kuni hoiatust enam pole.

Punase hüüumärgiga fotod ei ole trükikõlbulikud ning tuleks asendada.

Fondisuuruste selgitused Ariali põhjal:

40 – 10pt

50 – 12,5pt

60 – 15pt

70 – 17,5pt

Jagamiseks on erinevaid võimalusi:

  1. Jagada eelvaadet – kujundusvaates nupp JAGA – JAGA EELVAADET. See võimaldab jagada ainult projekti eelvaadet, ilma et keegi teine kujunduses muudatusi teha saaks. Eelvaadet saab jagada Facebooki või Twitteri vahendusel, e-posti teel või lingina. Samuti saab valida, kas lubad oma projekti teistel osta või mitte.
  2. Jagada projekti – kujundusvaates JAGA – JAGA PROJEKTI. See võimaldab jagada projekti tervikuna, nii et sõber saab endale konto luues seda edasi kujundada või enda soovi järgi kohendada. Projekt säilib mõlemal eraldiseisvana ning sõbra tehtud muudatused sinu projektis ei kajastu. Projekti jagamiseks tuleb sisestada sõbra e-posti aadress ning sõber saab meilile kutse.
  3. Kutsu sõber endaga koos sama projekti kujundama – kujundusvaates nupp JAGA – KUTSU SÕPRU PROJEKTI KUJUNDAMA. See võimaldab mitmel inimesel koos ühte projekti kujundada. Süsteem ei lase mitmel inimesel korraga projektis muudatusi teha, nii et seniks kuni üks kujundab, on projekt teiste jaoks lukus. Et kujundusjärg teisele üle anda, tuleb projekt lukust lahti võtta ja sõbrale tagasi jagada. Projekti koos kujundamiseks tuleb sisestada sõbra e-posti aadress ning sõber saab meilile kutse.

Esmalt soovitame pöörduda meie kasutajatoe poole +372 600 6980 või info@prindistuudio.ee.

Samuti võib poolelioleva kujunduse meie professionaalidele üle anda ning kujundame toote ise valmis. Selleks võtke meiega ühendust info@prindistuudio.ee meilil.

NB! Kujundusteenus on tasuline – küsige pakkumist!

Jah, võite saata kellegi teise meie esindusse oma tellimusele järele. See isik peaks teadma tellija nime ja tellimuse numbrit.

Selline teavitus tähendab, et arvutis on puudu Adobe Flash player, mis on veebilahendusega töötamiseks vajalik.

Adobe Flash playeri saate alla laadida siit: http://get.adobe.com/flashplayer/

Oleme muutunud veebilahenduseks ning vanale tarkvarale enam uuendusi ega tehnilist tuge ei paku. Tungival soovil saab allalaetavat tarkvara veel kasutada fotoraamatute ja postkaartide tellimiseks.

Siit saate alla laadida meie vana Prindistuudio tarkvara, mis sobib vaid PC tüüpi arvutitele.

Edaspidi soovitame tungivalt kasutada vaid meie veebilahendust pood.prindistuudio.ee!

Klienditugi:

  • E-R 9.00-17.00, telefonil +372 600 6980

  • 24h kasutajatugi: info@prindistuudio.ee

korduma kippuvad küsimused